Apartament 2+1 në shitje te varrezat katolike SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e dytë të banimit në një pallat me adresë: tek varrezat katolike. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 70 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket – dritare duralumini me grila - kapot e jashtme për izolim - kondicioner në sallon dhe në dhomat e gjumit - ndriçim në tavan - banjoja ne pllakë . Apartamenti shitet i mobiluar -

Ndryshuar ne 23 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Nëntor, 2019