APARTAMENT 25854 GOLEM, DURRES

Shitet apartament 1+1 ne Golem me certificate pronesie!

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 58 m2.
Koordinatat ne Google: 41.265587, 19.520339
Apartamenti ndodhet ne adresen: Pallati perballe Xixave dhe Hotel Ibiza Sh.1 K.5 orientimi Lindje. 100m nga bregu I detit
Cmimi : 448 Euro/m2
Kontakte Dorian Peqini +355 68 20 84 735
E-mail: [email protected]

Ndryshuar ne 22 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 N�ntor, 2019