DYQAN 263000 SHKOZET, DURRES

DURRES, SHITEN 7 DYQANE, ME CERTIFICATE PRONESIE!
Shiten 7 dyqane me toke + Objekt.
Me siperfaqe 517 m2 Truall dhe 460m2 Objekt.
Koordinatat ne Google: 41.320215, 19.484307
Dyqanet ndodhen ne adresen: Shkozet Rr.Haziz Shkupi prane Kolaudimit.
Dyqanet jane ne gjendje shume te mire dhe mund te organizohen per cdo lloj aktiviteti.
Cmimi ne total 263’000 Euro.
Kontakte Dorian Peqini +355 (0) 682084735
Email: [email protected]

Ndryshuar ne 22 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Nëntor, 2019