APARTAMENT 23814 PLAZH,DURRES

SUPER OKAZION!Durres, shes apartament 1+1,54.4m�
Apartment ndodhet tek Lagjia 13, Plazh Durres tek Kompleksi Rotondo, ne katin e 5 (peste).
Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne zonen e plazhit, dhe me nje infrastrukture mjaft te mire.
Siperfaqja totale e apartamentit eshte 54.5m�.
Apartamenti eshte me certifikata pronesie
Cmimi 441 Euro/M�.
Kontakte Dorian Peqini +355 (0) 682084735
Email: [email protected]

Ndryshuar ne 22 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 N�ntor, 2019