DYQAN 129320 PLAZH,DURRES

SHITET LOKAL FASTFOOD ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE

Dyqanet ndodhen ne breg te detit,Kati perdhe, dhe se bashku me dyqanet mund te perdoren per te vendosur shezllone dhe zona e plazhit.
Koordinatat ne Google Maps 41.277276, 19.514468
Me siperfaqe totale 122.6m�, i ndare ne dy ambjente nga 61.3 m2. Ambjenti i pershtatshem per lokal, fast food, piceri, restorant.
Dyqani shitet me nje cmim mjaft te arsyeshem: 1060 EURO/M�.
Kontakte Dorian Peqini +355 (0) 682084735
Email: [email protected]

Ndryshuar ne 22 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 N�ntor, 2019