DYQAN 59472 VLORE,ORIKUM

SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE
Dyqani eshte ne kushte mjaft te mira dhe me vetrate anesore xhami.
Dyqani ndodhet ne Orikum, Vlore, ne hyrje, pallati i pare sapo kalon uren.
Kordinata ne google maps 40.3317922,19.475865
Me siperfaqe totale 118m�, kati 1.
CMIMI 504 EURO/M�
Kontakte Dorian Peqini +355 (0) 682084735
Email: [email protected]

Ndryshuar ne 22 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 N�ntor, 2019