DYQAN 599760 VLORE

SHITET TRUALL + NDERTESE NE VLORE, ME CERTIFIKATE PRONESIE
Prona eshte ne qender te qytetit te Vlores, ngjitur me sheshin e Flamurit.
Kordinatat ne google jane 40.470081, 19.490268
Me siperfaqe totale 360 M� truall dhe 217 M� ndertese.
Me mundesi per ndertim te ri permbi ndertesen ekzistuese.
Dokumentacioni ligjor i prones eshte i rregullt dhe prona e pajisur me certifikate pronesie.
Objekti shitet me cmim mjaft te favorshem, vetem 1666 Euro/m2.
Kontakte Dorian Peqini +355 (0) 682084735
Email: [email protected]

Ndryshuar ne 22 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 N�ntor, 2019