Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m² 137.000 Euro (Kopshti Zoologjik) 137000 Tirane

Shitet Apartament panoramik 2+1 tek Kopshti Zoologjik, me nje pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes. Apartamenti ka nje organizim dhe planimetri shume te mire. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 113 m2,kati 5 banimit. Perbehet nga salloni i ndenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete(njera me dritare) dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i sapo mobiluar me arkitekt. Orientimi lindje-perendim i jep drite dhe ngrohtesi natyrale gjate gjithe dites. Cmimi: 137.000 Euro. Me hipoteke.

Ndryshuar ne 22 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Nëntor, 2019