Apartament 210 Ne zonen e Brrylit

Shitet ose jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e Brrylit.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje dhome ndenjie.
�mimi i qirase : 210 euro.
�mimi i shitjes : 60'000 euro.
Per me shume informacion kontaktoni : 0672055541

Ndryshuar ne 22 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 N�ntor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 N�ntor, 2019