Shtëpi private 3+1 për shitje në Rus te shkolla Përparimi SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 3+1. Shtëpia ka sipërfaqe 700 m² në total ku 310m² është ndërtim.Ndërtesa është dy kate e gjysëm Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – 3 dhoma gjumi – 3 banjo – oborr të bollshëm- garazh. Cilësitë e shtëpisë: –është ndërtim 15 vjeçar në gjëndje shumë të mirë- është i shtruar me pllakë – dritare duralumini -ka vaskë me hidromasazh- ka ngrohje me kaldajë . Ndodhet në një zonë shumë të qetë dhe ka dalje në rrugën kryesore. .

Ndryshuar ne 21 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Nëntor, 2019