Magazine 900 Tirane


Jepet magazine me qera ne Kus Kashare ne nje zone te mire iindustriale. Magazine jepet + zyre 35m2, siperfaqja e magazines eshte 750m2 (47x15), ndertim me konstruksion hekuri dhe panele sandwich, lartesia 6m, siperfaqja e jashtme (oborr, parkim etj) 80m2. Linje 3 fazore etj. Cmimi 900 Euro\muaj. . Per me shume informacion kontaktoni ne 0694266788 email: [email protected] . TOWN ESTATE .

Ndryshuar ne 20 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 N�ntor, 2019