Magazine 300000 Tirane


Jepet Super Magazine me qera tek Ish dogana ne Tirane, prane Sheshit Shqiponja ne rruge Kryesore. Magazina eshte 500m2 ambjent I brendshem edhe 200m2 ambjent I jashtem, parkim etj. Magazina eshte e shtruar me pllaka, konstruksion hekuri dhe panel sandwic, dy zyra, tualete etj. Cmimi 300000 leke\muaj. Per me shume informacion kontaktoni ne 0694266788 email: [email protected] . TOWN ESTATE .Jepet Super Magazine me qera tek Ish dogana ne Tirane, prane Sheshit Shqiponja ne rruge Kryesore. Magazina eshte 500m2 ambjent I brendshem edhe 200m2 ambjent I jashtem, parkim etj. Magazina eshte e shtruar me pllaka, konstruksion hekuri dhe panel sandwic, dy zyra, tualete etj. Cmimi 300000 leke\muaj. Per me shume informacion kontaktoni ne 0694266788 email: [email protected] . TOWN ESTATE .

Jepet Super Magazine me qera tek Ish dogana ne Tirane, prane Sheshit Shqiponja ne rruge Kryesore. Magazina eshte 500m2 ambjent I brendshem edhe 200m2 ambjent I jashtem, parkim etj. Magazina eshte e shtruar me pllaka, konstruksion hekuri dhe panel sandwic, dy zyra, tualete etj. Cmimi 300000 leke\muaj. Per me shume informacion kontaktoni ne 0694266788 email: [email protected] . TOWN ESTATE .

Ndryshuar ne 20 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 N�ntor, 2019