Apartament 2+1 për shitje tek Sahati SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 tek Sahati. Apartamenti ka sipërfaqe 72 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo – një sallon- një kuzhinë. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritare duralumini - tre kondicioner. Pallati është i pajisur me ashensor. Apartamenti ofrohet në shitje pjesërisht i mobiliuar .

Ndryshuar ne 20 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Nëntor, 2019