Apartament 2+1 për shitje në rrugën SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në rrugën "Marin Biçikemi. Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo – një ballkon me pamje nga lindja dhe perëndimi. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë dhe parket – dritare duralumini - ka xhama termik dhe plastik. Pallati është i pajisur me ashensor. Apartamenti ofrohet në shitje i mobiluar me të gjitha orenditë shtëpiake .

Ndryshuar ne 19 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Nëntor, 2019