Shitet shtepi private ne lagjen Mark Lula SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtepi private ne lagjen Mark Lula.Shtepia ka sipërfaqe 800 m² truall dhe 156 m² ndertim. Përbëhet nga: – sallon+aneks – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo –papafingo - dhe oborr te mjaftueshem per parking.Ka gjithashtu te ndertuar nje dyqan dhe nje hyrje tjeter dhe eshte dy kate e gjysem . Cilësitë e shtepise jane: – është i shtruar me pllakë – dritare duralumini -ka kondicioner. Shtepia ofrohet në shitje i mobiluar.

Ndryshuar ne 18 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Nëntor, 2019