Apartament 2+1 për shitje në Sarreq SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo – një ballkon Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritare duralumini – ka kondicioner në sallon – ballkoni është i mbyllur Apartamenti ofrohet në shitje i mobiluar.

Ndryshuar ne 15 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Nëntor, 2019