Ambient biznesi me qira bar dhe lojra për fëmijë SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi bar dhe lojra për fëmijë të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia". Ambienti ka sipërfaqe 309 m². Ambjenti eshte i gatshëm për bar dhe lojra për fëmijë dhe mundëson gjitha gjërat e nevojshme për këtë lloj biznesi. Ambjenti është i shtruar në pllakë dhe ka në përbërje dy banjo. Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës.

Ndryshuar ne 13 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Nëntor, 2019