Shtpi private 50.000 Durres

  • 110 metra katrore
  • 00306977040658
  • Kontakt

Shtpi private Hotel DELTA NE DURRES 700 metra me RRethim Dhe shtpia 110 metra katrore

Ndryshuar ne 13 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 N�ntor, 2019