Tirane, shes apartament 3+1 235000 Kopshti Zoologjik

Shitet apartament Luksi 3+1 tek "Kopshti Zoologjik" pran� bar "Pavaroti". Apartamenti ndodhet n� katin e 5 banim t� nj� pallati t� ri . Apartamenti ka sip�rfaqe totale prej 218 m2 dhe �sht� i organizuar n� nj� sallon ndenjie, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe veranda e bollshme. Vendodhja e favorshme b�n t� mundur aksesimin e faciliteteve q� ofron zona. Esht� I arreduar me arkitekt dhe ka sistem chieller, sistem kapot, termoizolim . Cmimi:235.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 19 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Dhjetor, 2019