Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 77 m² 58.000 Euro (Rruga e Kavajes) 58000 Rruga e Kavajes

Tek Kompleksi Tirana Golden Park, perballe Spitalit Amerikan 3, shitet super Apartament 2+1 ne katin e 1 te banimit . Siperfaqe totale 77 m2, mobilim teper modern ne cdo ane te apartamentit. Apartamenti organizohet ne sallon ndenie+ gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Proces hipotekimi. Cmimi bosh : 58.000 Euro. Cmimi e mobiluar totalisht : 71.000 Euro.

Ndryshuar ne 12 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Nëntor, 2019