Apartament 2+1 Nga 42 shitet per 36 mije €. Vetem 50 m nga deti, i mobiluar dhe Dokumentacion hipotekor te rregullt 36000 Plazh Iliria Durres

Apartamenti eshte i pajisur me guzhine , dhome ndenje si dhe dy dhoma gjumi. Kati 6 me ashensor. Uje dhe drita pa nderprerje.

Ndryshuar ne 5 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Nëntor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Nëntor, 2019