Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 103 m² 82.000 Euro (Vollga) 82000 Vollga

Shitet Apartament cilesor buze shetitores,punime super cilesore. Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 1 ballkon. Sip totale eshte 103 m2. E pozicionuar ne katin e 1 te pallatit, me ashensor. Cmimi: 82.000 Euro.

Ndryshuar ne 5 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Nëntor, 2019