Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 220 m² 221.000 Euro (Pazari I ri) 221000 Tirane

Ne hyrje te Pazarit te Ri , shitet apartament 2+1 ne,i cili ju ofron standartet me te larta te jeteses. Sip totale 220 m2,ndodhet ne katin e 7- te banim te nje ndertimi te ri cilesor. Apartamenti ka 1 organizim shume te mire, sallon ndenie +gatimi, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 verande te bollshme. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re qe po ndertohet ne Tirane. Cmimi: 221.000 Eur Eshte ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 5 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Nëntor, 2019