Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 102 m² 121.000 Euro (5 Maji) 121000 5 Maji

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 102 m2 dhe ndodhet ne katin e 5- te banimit te nje ndertimi te ri. Apartamenti ka organizim mjaft te mire, korridori ju shperndan ne sallon ndenie +gatimi, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re, me arkitekture unike dhe lokacion perfekt. Cmimi : 121.500 Euro. Eshte ne faze ndertimi.

Ndryshuar ne 4 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Nëntor, 2019