Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 70 m² 56.000 Euro (Selite) 56000 Selite

Apartamenti 1+1, ndodhet ne Selite prane Universitetit Barleti, ne nje kompleks , me punime teper cilesore. Siperfaqe totale apartamentit eshte 70 m2, ne katin e 4 banimit. Perbehet nga salloni+gatim, 1dhome, 1 banjo dhe 1 ballkon. Cmimi: 56.000 Euro. Eshte ne faze ndertimi.

Ndryshuar ne 4 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Nëntor, 2019