shes apartament 1+1 61000 Gjiri Lalzit

Shitet super Apartament 1+1 me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 51 m2 oborr , kati i 1 banimit tek Valamar, Gjiri i Lalzit. E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon +gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe oborri personal. Ne cmim perfshihet edhe 1 post parkimi 13 m2, perpara pallatit. Gati per banim! Cmimi Okazion : 61.000 Euro.

Ndryshuar ne 4 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 N�ntor, 2019