Shitet Apartament 3 +1 te Tregu elektrik Tirane 76000 Rruga Mihal Grameno,tek tregu elektrik Tirane

Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Mihal Grameno,afer Tregut elektrik,karshi Kopshtit "Nene Teresa" Tirane me nje siperfaqe te brendshme te hipotekuar 80 m2.Apartamenti ndodhet shume afer me rruget kryesore te Tiranes,dhe me te gjitha fasilitetet e nevojshme.Hyrja organizohet ne nje dhome ndenje,dy dhoma gjumi,nje kuzhine,Koridor,dhe nje tualet.Apartamenti eshte ne kat te 5 -te ne nje pallat ekzistues dhe eshte i investuar ne menyre bashkohore,dhe shitet i mobiluar.Ka orientim Lindje -perendim cfare i ben te mundur nje ndricim natyral gjate gjithe dites.Disponon dukoment te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo vizite ne prone telefononi ne 0682770111

Ndryshuar ne 2 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 N�ntor, 2019