SHITET VILE 2 Kateshe NE RRUGEN 5 MAJI.Tirane 171000 RRUGA 5 MAJI TIRANE

Shitet Vile ne rrugen Ymer Beqiri. Vila eshte e ndare ne dy kate, me nje siperfaqe totale ndertimi prej 200m2, secili kat nga 100m2. Vila ka 6 dhoma gjumi dhe 2 dhoma te brendshme, nje dhome ndenje, dy tualete dhe 1 ballkon. Aktualisht kati i pare i viles po perdoret si ambjent biznesi. Vila ka nje siperfaqe trualli prej 262.5m2, ndodhet buze rruges kryesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni. 0682770111

Ndryshuar ne 2 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 N�ntor, 2019