Shitet aprtament 3 +1 ne rrugen Myslym Keta Tirane 58900 rruga Myslym Keta Tirane

Shitet aprtament 3+1 ne rrugen Myslym Keta Tirane, me sipefaqe totale 114 m2.Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon, nje koridor, 2 ballkone, dhe nje tualet. Aprtamenti ndodhet ne katin e 4- te nje pallati 7-katesh me pamje fantastike,vetrata xhami te medha tripleks. Aprtamenti eshte i pamobiluar. Pallati eshte i ri i sapo perfunduar dhe i paisur me ashensor cilesore. Apartamenti eshte i paisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr:0682770111

Ndryshuar ne 2 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 N�ntor, 2019