Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Karl Gega,Tirane 76000 Rruga Karl Gega Tirane

Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Karl Gega,afer ish-stacionit te trenit Tirane me nje siperfaqe te brendshme te hipotekuar 103 m2.Apartamenti ndodhet shume afer bulevardit qendror te Tiranes,me te gjitha fasilitetet e nevojshme.Hyrja organizohet ne nje dhome ndenje,dy dhoma gjumi,nje kuzhine,Koridor,dhe nje tualet.Apartamenti eshte i investuar ne menyre bashkohore,dhe shitet i mobiluar.Ka orientim Lindje -perendim cfare i ben te mundur nje ndricim natyral gjate gjithe dites.disponon dukoment te rregullt hipotekor.Per me shume informacion apo vizite ne prone telefononi ne nr. 0682770111

Ndryshuar ne 2 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 N�ntor, 2019