Shitet shtepi ,dy kate ne Qyteti Studenti Tirane. 150000 Rruga Ejup Kastrati,Qyteti Studenti Tirane

Komuna: Tiran�
Shitet shtepi private, dy kateshe ne rrugen Ejup Kastrati ne Qytetin Studenti. Shtepia ka 2 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe Verande, me nje siperfaqe ndertimi prej 182 m2 dhe siperfaqe trualli prej 391 m2. Shtepia eshte e ndertuar tani kohet e fundit dhe eshte e re,ka nje oborr te gjelberuar dhe me peme te ndryshme.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr. 0682770111.

Ndryshuar ne 2 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 N�ntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 N�ntor, 2019