Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 130 m² 800 Euro 800 Tefta Tashko Koco

Tek Pazari i Ri, tek supermaket Xhangolli, jepet me qira Apartament I ri 3+1. Ndodhet ne nje pallat te ri, me ashensor, totalisht i mobiluar, me sistem qendror ngrohje ftohje. Sipefaqe totale eshte 130 m2, kati 7 banimit, orientim nga dielli, ne nje zone shume te mire per banim. Apartamenti perbehet nga salloni+gatim, 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone. Cmimi: 800 Euro/muaj.

Ndryshuar ne 29 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Tetor, 2019