OKAZION:Apartament ne shitje 56950 Tek fusha e Ali Demit

Shitet apartament 1+1 tek fusha e Ali Demit.
Apartamenti eshte ne faze ndertimi,ka siperfaqe 67 m2 dhe ndodhet ne nje objekt te ri me cilesi te larte ndertimi.
Cmimi okazion: 850€\m2.
Gjithashtu ofrohet dhe opsioni i parkimit me cmim 8000€\m2.

Per me teper informacion apo per te vizituar pronen kontaktoni: 0698080800

Ndryshuar ne 28 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Tetor, 2019