OKAZION: Apartament me qira 550 Tek Rruga e Kavajes

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga e Kavajes.
Apartamenti ka siperfaqe 75 m2, orientim jug-lindje dhe ndodhet ne nje zone me mjaft facilitete prane.
Eshte i mobiluar ne menyre teper cilesore dhe komode.
Cmimi okazion: 550 euro.

Per me teper informacion apo per te vizituar pronen kontaktoni: 0698080800

Ndryshuar ne 6 N�ntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 N�ntor, 2019