shtepi 70000 fier

okazion shitet shtepia 1 kateshe 125metra me nje dyqan rreth 25 metra e ndertuar me solet dhe me cati ka truall 377 metra eshte me dekumenta te rregullta me hipotek cemimi 70 euro i diskutueshem

Ndryshuar ne 25 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Tetor, 2019