Apartament 2000 Tirane

Shitet apartament prane ministries se Drejtesis te Bulevardi Zogu 1. Apartamenti eshte 2+1, 100m2 eshte I perbere nga dy dhoma gjumi, kuzhin-dhome ndenje dhe nje banjo. Eshte I arreduar ne menyre bashkohore edhe shume cilsor. Eshte I investuar ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara qe I jep akses te perdoret edhe per investim, per biznes, zyra etj. Ndodhet ne pallat ekzistur kati I 2. Cmimi 2000euro\m2. Per me shume informacion ose per nje vizit ne prone kontaktoni 0694266788 ose email: [email protected] . TOWN ESTATE .

Ndryshuar ne 25 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Tetor, 2019