Shtepi 50.000 Erseke

Shitet vila ne fshatin Tac Lart lagjia Agallishum afer ne qytetin e Ersekes...Me nje siperfaqeje prej 170 metro katroresh vetem vila kurse megjith obor eshte 225 metro katrore me nje kuzhin 7 mrtro te gjate dhe 4 metro te gjere dy dhoma gjumi koridori dhe banjoj plus nje aneks per te gatuar.ka nje siperfaqe obori te madhe dhe nje verand te bukur.dera e jashtme te nxjer direkt ne rugen kryesore.

Ndryshuar në 21 Nëntor, 2014 Shpërndaje në:
Listuar në: 21 Nëntor, 2014
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 21 Nëntor, 2014