Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 109 m² 73.000 Euro (Fusha e Aviacionit) 73000 Fusha e Aviacionit

Shitet apartament qe ndodhet ne katin e 3 banimit tek Kompleksit “Garden Residence Turdiu”, ka nje siperfaqe totale prej 109 m² dhe eshte I orientuar drejt Lindjes. Kompleksi ne fjale eshte kompleksi me I ri dhe me bashkekohor qe po ndertohet ne kryeqytet, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit. I ndodhur ne nje pozicion te pershtatshem “Garden Residence Turdiu” Eshte nje kompleks multifunksional me parking te dedikuar, pishine, gjelberim dhe park për femijet, i kushton nje vemendje te veçante hapesirave te gjelbra, me shume peme te mbjella dhe hapesira rekreative per te rritur dhe femije. Perbehet nga salloni+ gatim,2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 ballkon. Cmimi: 73.200 Euro. Eshte ne faze karabina !

Ndryshuar ne 24 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Tetor, 2019