Apartament me qira 1000 Prane Ambasades Amerikane

Jepet me qira apartament 3+1 tek Ambasada Amerikane.
I mobiluar ne menyre cilesore dhe komode.
Ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar,prane nje sere fasilitetesh.
Apartamenti eshte I organizuar ne 3 dhoma gjumi,soxhorno,kuzhine dhe tualet.
Per me teper informacion kontaktoni:0698080800

Ndryshuar ne 28 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Tetor, 2019