Apartament ne shitje 260000 Prane Ish-Ekspozites

Shitet apartament 3+1 prane Ish- Ekspozites.
Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi , dhome ndenjie dhe 2 tualete.
Gjithashtu ky apartament ka nje verande 60 m2 si dhe ballkone me siperfaqe 32 m2.
Per me teper informacion kontaktoni : 0672055541 ose 0698080800.

Ndryshuar ne 28 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Tetor, 2019