Ambient Biznesi me qira 1200 Ne Bllok

Jepet me qira zyre ne Bllok, me siperfaqe 115 m2.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Cmimi 1200 euro/muaji dhe eshte i disponueshem dhe opsioni i garazhit per 100 ‎€ plus .
Per me teper informacion apo per ta pare nga afer pronen ju lutemi kontaktoni ne: 0698080800

Ndryshuar ne 28 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Tetor, 2019