SHITET 8000m2 TOKE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE 26 Rr: Tal Lezhe komuna Shenkolle

+TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ
AKTIVITETI APO BIZNESI..
+REZIDENCE+FERME +LEJE NDERTIMI NE ATE ZONE.
+NDOLLET PRANE RR:TALE LEZHE 2.3 KM NGA #BREGDETI_TALE
+ MUND TE BEJ NDRRIM ME OBJ BANIMI APO BIZNESE NE TIRANE.
+ TOKA JEPET DHE ME KESTE NE € APO ME PJESE TE NDRYSHME SIPERFAQE
Çmimi 26 € metri
I diskutueshem
INFO
NR 00355 694137022 VIBER+ Wcap

Ndryshuar ne 22 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Tetor, 2019