Apartament me qira 400 Tek Rruga e Elbasanit

Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar me mjaft facilitete prane.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni ne 0698080800.

Ndryshuar ne 28 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Tetor, 2019