Ambient Biznesi me qira 350 Tregu Elektrik

Jepet me qira ambient biznesi tek Tregu Elektrik, me siperfaqe 70 m2, kati i dyte.
I pershtatshem per biznese te ndryshme: palester, qender kursesh, laborator mjekesor etj. Ofron mundesi reklamimi pasi eshte i pajisur me fasade xhami. Ambienti ka punime cilesore, tualet brenda ne ambient, i sigurt me hyrje te survejuar dhe ka akses direkt.
Per me shume informacion ose per ta pronen vizituar kontaktoni: 0698080800

Ndryshuar ne 28 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Tetor, 2019