Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 117 m² 700 Euro (Stadiumi Dinamo) 700 Stadiumi Dinamo

Siperfaqja totale eshte 117 m2, orientimi : Veri-jug-Perendim,Kati 7, me 2 ashensore. Perbehet nga salloni I bollshem,ambient gatimi,3 dhoma gjumi,2 banjo,2 ballkone. Apartamenti eshte i investuar shume mire,cdo gje moderne e cilesore. Apartamenti eshte i shtruar me parket laminat cilesor,Sistem ngrohje-ftohje me chiller. Cmimi: 700 Euro/Muaj. Ne cmim perfshihet dhe 1 post parkimi katin -1 te pallatit.

Ndryshuar ne 21 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Tetor, 2019