Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK 90 m² 124.000 Euro (Ndre Mjeda) 124000 Ndre Mjeda

Shes Apartament (2+1) 90m2 + Parkim 29m2, i arreduar me shum stil nga zyre arkitekturore italiane. Apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit,Sistem kapot nga jashte dhe me lesh guri nga brenda per izolim termik dhe kunder zhurmave. Sistem ngrohje me Kondicioner Samsung dhe Daikin Digital Inverter A++ per nje kursim maksimal te energjise. Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Rezidencial KONTAKT me modern ne Tirane, pas Inxhinierise se Ndertimit. Cmimi :124.000 Euro. Ne cmim perfshihet edha garazhdi nentoke.

Ndryshuar ne 21 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Tetor, 2019