Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 91 m² 86.000 Euro (Siri Kodra) 86000 Siri Kodra

Apartamenti eshte ne katin 3-te te 1 pallati te ri , me siperfaqe totale 91 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno+gatim ,2 tualete dhe 1 ballkon. Ka orjentim nga dielli dhe ka planimetri perfekte,punime cilesore si : kapote,hidrosanitare inkaso,parket laminant . Vendndodhja e apartamentit eshte ne zone te mire per banim,prane shkollave dhe institucioneve. Cmimi: 86.000 euro. Aktualisht ne faze murature!

Ndryshuar ne 17 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Tetor, 2019