Shitet/jepet me qera.vile 3-kateshe+papf+2garazhde 970000 Tirane, Vilat Gjermane

Vila ofron nj� sip�rfaqe te madhe dhe me hapesira te bollshme. Me nje sip totale ndertimi 546m2 dhe nje sip trualli prej 1000m2. Kati i pare organizohet ne 2 sallone, njeri me oxhak dhe tjetri eshte sallon+ kuzhine gatimi. Gjithashtu ka nje dhome dhe tualet. Kati i dyte eshte i organizuar ne 4 dhoma + 2 banjo. Kati i trete esht papafingo plus nje minikuzhine. Kati -1 ka nje hapesire te ndare ne dy pjese te disponueshme per 6 makina +tualet
Vila mund te perdoret per perdorim personal ose biznes
Ndodhet ne nje zone te qete, larg ndotjes dhe kaosit te Tiranes.
Disponon dokumentacion te rregullt

Ndryshuar ne 16 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Tetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Tetor, 2019