Apartament ne shitje 132000 Tek Rruga e Elbasanit

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ka nje organizim ne 2 dhoma gjumi,1 sallon te madh dhe kuzhine, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire, ne nje pallat te ri me mjaft facilitete prane. Per me teper informacion apo per te vizituar pronen kontaktoni ne numrat e meposhtem:

Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Ndryshuar ne 28 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Tetor, 2019