Apartament ne shitje 140000 Tek Rruga e Elbasanit

Okazion: Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Organizimi i apartamentit behet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon kuzhine,2 ballkone dhe tualet.
Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re me punime te cilesise se larte.
Per me shume informacion kontaktoni ne nje nga numrat e meposhtem:
Numer kontakti 1: 0698080800
Numer kontakti 2: 0672055541

Ndryshuar ne 28 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Tetor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Tetor, 2019